044 206 23 28
   
вход для партнеров

новостиПРОКАТ ВЕЛОСИПЕДОВ

28.05.2019

Компанія Nextbike, лідер громадського прокату велосипедів у Європи вітає вас!

Сервіс bike-sharing'у від nextbikeпрацює у 200 містах, 26 країнах. Послуга прокату велосипедів 4 рік поспіль працює і в Україні. Велосипеди nextbikeможна взяти напрокат в таких містах як: Київ, Харків, Львів, Одеса, Вінниця. Щоб скористатись послугами потрібно завантажити додаток nextbikeу свій смартфон, зареєструватись, та обрати зручний тариф. Найвигіднішим тарифом є тариф Сезонний, який надає змогу користуватись сервісом з березня/квітня до грудня місяця всьго за 1499 грн.

Про тарифи: https://www.nextbike.ua/uk/kyiv/prices/

У місті Києві з серпня 2018 працює так звана безстанційна система: велосипеди розміщені по місту на спейціальних парковках (прямокутники з блакітною розміткою), і для повернення чи взяття в оренду вам непотрібно використовувати кіоски-термінали. Всі операції у вашому смартфоні.  Як це працює: 

https://www.nextbike.ua/uk/kyiv/information/

Наша мережа продовжує розширюватись і незабаром буде не 30+, а 300+ пунктів прокату, та наступного року плануємо збільшити кількість велосипедів до 2000.  

В червні цього року ми збільшими кількість велосипедів до 200 одиниць, та приєднаємо до мережі ще 2 десятки станцій.  Ваш Бізнес-Центр вже доєднаний до мережі.

Локації: https://www.nextbike.ua/uk/kyiv/locations/

Навіщо вам цей сервіс? Це альтернативний засіб пересування по місту, в радіусі 5+ кілометрів. Так звана "остання миля". В Європі, а тепер вже і в Україні багато комьютерів використовують наші велосипеди, як транспортний засіб що б доїхати на роботу чи з роботи від/до метро, чи іншого транспортного вузлу, між офісами по справах, чи просто вокористовують задля прогулянки. Незабувайте, щоденні поїздки на велосипеді дають потрібні фізичні навантаження, а ви робите свій внесок в зменшення викидів СО2. Компанії в яких працює CSR, долучившись до ініциативи "велосипедом на роботу" зможуть виконати що найменше 5 пунктів ООН про сталий розвиток. 

Доєднуйтесь до мережі некстбайкерів!  

Телефон гарячої лінії: 0 800 21 0441

Групові запити надсилайте на kyiv@nextbike.ua

Зауваження, побажання, лайки також можна надсилати сюди: http://fb.com/nextbike.kyiv

P.S. Для тих, хто дочитав до кінця як бонус заохочення ми пропонуємо CASHBACKна ваш аккаунт при купівлі місячного чи сезонного квитків. 

Акція діє до 02.06.2019. Поспішайте придбати.

Деталі: https://www.nextbike.ua/uk/kyiv/news/promo-cashback-buy-subscription/